Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

microcar

 • Microcar M.GO KATEGORIA B1 , automat , 21 KM

  Mam do sprzedania samochód Microcar M.GO z 2010 r. Cena do negocjacji . Silnik 505 cm3 benzyna o mocy 21 KM . Filtr cząstek stałych. Kraj pochodzenia Francja. Bezwypadkowy
  26500
  PLN
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  6656 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  21 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki microcar?

Microcar S.A.S jest francuskim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym zajmującym się w produkcji mikrosamochodów. Firma powstała w 1984 roku i od początku swojej działalności skupiła się na rynku małych samochodów przeznaczonych dla osób które nie posiadały uprawnień do prowadzenia standardowych pojazdów oraz dla młodzieży która nie osiągnęła wieku pozwalającego na ubieganie się o odpowiednie uprawnienia.


W 1995 roku spółka Microcar S.A.S została przejęta przez grupę Beneteau który zajmował się dotychczas produkcją luksusowych jachtów, łodzi motorowych, katamaranów czy domów inteligentnych. Obecność firmy Beneteau na rynku przez ponad 100 lat oraz wysokie standardy zaowocowały bardzo szybkimi efektami, w 2000 roku produkcja została przeniesiona do nowo wybudowanej fabryki, auta Microcar otrzymały nową jakość stając się liderem z zakresu innowacji na rynku.


W roku 2008 nastąpiło przejęcie spółki przez grupę Driveplanet której jednym z głównych akcjonariuszy jest spółka Ligier, również producent samochodów zajmujący się rynkiem mikro-aut. W chwili obecnej obie firmy posiadają 40% udziałów w rynku jeżeli chodzi o niszę związaną z mikro samochodami. Firmy współpracują i wspólnie rozwijają swoje produkty, dzięki efektowi skali a także kooperacji produkty firm Ligier oraz Microcar osiągają jakość i innowacyjność rozwiązań technicznych niedostępną dla konkurencji.


Aktualna oferta producenta skupiona jest na modelach z rodziny M.Go zaprezentowanych w2009 roku. Linia tych aut dostępna jest z silnikami benzynowymi oraz diesla, modele S, S PACK, MICA SXI oraz Sport a także z w pełni elektrycznym napędem. Przed wejściem na rynek rodziny M.go, Microcar był znany z rodziny aut MC, sprzedawanych jako modele MC1 oraz MC2, oba sprzedawane były jako auta 2 lub 4 miejscowe z wydłużonym o 40mm rozstawem osi. Firma sprzedaje również małe auto dostawcze, model Sherpa który wywodzi się od Ligiera X-Por. Jeżeli chodzi o auta osobowe to producent w swojej ofercie ma także takie modele jak, Due i bazujące na nim odmiany Due Dynamic, Due Fun, Due Initial, Due Premium a także modele Lyra, Virgo II oraz Virgo III.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu microcar?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Microcar jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Microcar
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@PoSamochod.pl

Kontakt